Ubytování - celková kapacita : 68 lůžek

Varianty ubytování 

 • jednotlivé rodiny
 • nebo různě velké skupinky
 • nebo jedna velká skupina ( 68 osob) skupina má k dispozici celý areál
 • nebo jedna větší skupina ( 48 osob) skupina má k dispozici ubytování v 12 chatkách, kuchyň, klubovnu, hernu pro děti, Verandu a Palubu, vše v budově Rybárna + posezení u ohniště
 • nebo jedna menší skupina ( 20 osob) skupina má k dispozici ubytování ve 4 pokojích a WC v budově  Vyhlídka, kuchyňku a hernu pro děti v budově Zátiší.
 • Sprchy jsou pro všechny společné v budově Rybárna.

Pobyty v hlavní sezóně ( od 29.6.19 do 24.8.18) jsou týdenní, nástup je v sobotu mezi 17 a 18 hodinou ( pokud Vám tento čas nevyhovuje, je možná individuální domluva na čas po 18 hodině dále), odjezd je příští sobotu do 10.30 hodin.

Pouze v případě, že zbývá volná kapacita, je možné až v průběhu léta domluvit i pobyt několikadenní dle přání hostů.

Pobyty v mimosezóně ( září v případě zájmu větší skupiny) jsou týdenní nebo několikadenní dle přání hostů.

V sezóně i mimosezóně jsme schopni pro skupiny zajistit pravidelné stravování v blízké restauraci nebo dovoz hotového jídla k servírování v naší jídelně.

 

Pobyt psů a jiných zvířat není povolen. Celý areál je nekuřácký.

Prostory, které hosté užívají a obývají, si v průběhu pobytu udržují v čistotě sami.

 

Typy ubytování :

12 chatek po 4 lůžkách ( 1 palanda + 2 válendy, tzv. "letiště" )

V každé chatce je lednice, varná konev a sada nádobí k servírování pro 4 osoby. V chatce je možné si připravit snídani či studenou večeři. Pro větší vaření je k dispozici velká kuchyň v budově Rybárna. K ukládání věcí slouží velká šatní skříň. Dále jsou v chatce připraveny 4 deky a 4 polštáře. Povlečení na peřiny a polštáře, prostěradla a utěrky si vozí hosté sami. V chatkách je malé elektrické topení pro temperování v chladných dnech. Před každou chatkou je dřevěný stůl s lavicemi pro 6 - 8 osob. Chatky jsou uspořádány kolem ohniště. Sprchy a WC jsou v budově Rybárna.

 

 

4 pokoje po 5 lůžkách ( 1 palanda + válenda + 2 válendy, tzv. "letiště" ) v budově Vyhlídka

Všechny pokoje jsou v budově zvané "Vyhlídka". Jsou pětilůžkové. Na pokojích jsou připraveny deky a polštáře. Povlečení na peřiny a polštáře, prostěradlo a utěrky si vozí hosté sami.V budově Vyhlídka je také WC a 2 umyvadla s teplou vodou. Větší kuchyň je k dispozici v budově Zátiší. Sprchy jsou v budově Rybárna.

Vybavení

Kuchyň v budově Rybárna

Kuchyň je nově vybavena tak, aby si v ní mohly vařit jednotlivě rodiny i skupiny. K dispozici jsou hrnce, pekáče a základní kuchyňské náčiní. V kuchyni je elektrický sporák s troubou a samostatný uzamykatelný špajz. K umývání nádobí slouží dva dvojdřezy s tekoucí teplou vodou. Utěrky a mycí houbičky si vozí hosté sami. Pro hromadné vaření velkých skupin je k dispozici varná stolice a velké hrnce.

Kuchyň splňuje požadavky dle Vyhlášky č. 106/2001 Sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti a je vhodná pro potřeby dětských pobytů.

 

Nové umývárny v budově Rybárna

 • 4 sprchovací kabiny s žetonovými automaty. Cena za sprchové žetony je již zahrnuta v ceně pronájmu.Hosté žetony obdrží při příjezdu bezplatně.
 • 1 sprchovací kabina s žetonovými automaty a s WC je určena pouze pro děti do 8 let, těhotné ženy a handicapované.
 • 2 WC splachovací pro muže a 2 pisoáry
 • 3 WC splachovací pro ženy

Klubovna v budově Rybárna

 • příjemná místnost obložená dřevem s litinovými kamny k posezení či stolování pro 50 - 70 lidí, je zde i malá herna pro děti

Paluba - velká prosklená veranda s výhledem na Koštěnický potok  u budovy Rybárna

 • kapacita 40 míst + stolní fotbálek s rozměry hřiště 70 x 100 cm

Malá prosklená veranda - knihovna v budově Rybárna

 • kapacita 15 - 20 míst. Připraveny jsou zde knihy pro všechny věkové kategorie, jen dětských knih máme zatím poměrně málo. Pokud byste nám je mohli darovat, budeme rádi. 

Budova "Zátiší"

 • kuchyň - k dispozici je lednice, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konev, mikrovlná trouba, nádobí pro vaření a servírování (každý pokoj má skříňku s vlastním nádobím). K umývání nádobí slouží dvojdřez s tekoucí teplou vodou. Utěrky a mycí houbičky si vozí hosté sami.
 • hrací místnost pro děti
 • posezení pod pergolou

 

2 velká pískoviště pro děti

1 stolní fotbálek s rozměry hřiště 70 x 100 cm pro 4 hráče

 

Vybavení pro kojence a batolata

Zdarma zapůjčujeme dětskou postýlku se stahovací stranou, vaničku a 2 nočníky. Postýlku je třeba zamluvit při objednání pobytu.

Stravování

Pro skupinu můžeme zajistit stravování v blízké restauraci. Hotové jídlo ve velkých hrncích si také můžete převést z restaurace do našeho areálu a stolovat v naší jídelně. Jednotlivé rodiny si vaří samy. Není zde náš personál kuchařek, ale kuchyň v budově Rybárna je možné přestavět pro hromadné vaření skupiny.

V blízkém okolí do 2 km je několik restaurací. Nakupovat lze v Hamru, Chlumu u Třeboně nebo v Třeboni (Kaufland, Penny Market, Flop).

 

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.  Možné je i osobní informativní setkání v Praze.
Kontaktní osoba : Iva Neumannová, mobil  604 55 13 05